na kremowym tle napis Biblioteka zaprasza na warsztaty dla nauczycieli od znaku do litery czyli krótka historia pisma, poniżej dwa zdjęcia książki pod tytułem od znaku do litery

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie Filia w Chrzanowie zapraszam nauczycieli na stacjonarne warsztaty dotyczące prowadzenia zajęć na temat historii pisma z wykorzystaniem interaktywnych metod nauczania. Podczas spotkania uczestnicy zdobędą informacje na temat technologii rozszerzonej rzeczywistości, a także poznają praktyczne sposoby i pomysły na prowadzenie ciekawych lekcji.

Zajęcia zostaną przeprowadzone w oparciu o książeczkę zatytułowaną „Od znaku do litery czyli krótka historia pisma”, przygotowaną przez nauczycieli bibliotekarzy z Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.
Ta publikacja stanowi nowatorskie narzędzie, umożliwiające wykorzystanie rozwiązań cyfrowych do przyswajania treści. Oprócz warstwy informacyjnej i estetycznej, książka zawiera elementy rozszerzonej rzeczywistości (AR).

Termin: 7 grudnia 2023 r. (czwartek), godz. 15:30-17:00

Miejsce: stacjonarnie PBW w Krakowie – Filia w Chrzanowie, al. Henryka 53, 32-500 Chrzanów.

Adresaci: zainteresowani nauczyciele.

Udział: bezpłatny, uczestnicy otrzymają zaświadczenia.

Zgłoszenia: osobiście lub telefonicznie 32 623 45 13 do dnia 05.12.2023 r.

Każda osoba biorąca udział w warsztatach otrzyma bezpłatny egzemplarz książki.

Serdecznie zapraszamy!